CONSUMER SENTIMENT

آمریکا/ USD

ساعت 6:30 PM

Prelim UoM Consumer Sentiment

گزارش مقدماتی شاخص اطمینان/ احساس مصرف کننده دانشگاه میشیگان

اهمیت خبر: متوسط

شاخص اطمینان مالی، شاخصی پیشرو برای ارزیابی هزینه های مصرف کننده است و برای سنجش اعتماد مصرف کننده به تولید ناخالص داخلی منتشر می شود. این شاخص که ماهانه توسط دانشگاه میشگان گزارش می شود مستقیماً با مصرف کنندگان خُرد در ارتباط  است. به عبارت دیگر این شاخص به عنوان درجه خوش بینی به وضعیت اقتصاد ایالات متحده تعریف شده است.

دو نسخه مقدماتی و تجدید نظر شده از این گزارش با فاصله 14 روز منتشر میشود که تاثیر نسخه مقدماتی به خاطر انتشار زودتر، بیشتر است. اگر رقم واقعی از پیش بینی بالاتر باشد برای دلار آمریکا مثبت خواهد  بود.

 

آمریکا/ USD

ساعت 6:30 PM

Revised UoM Consumer Sentiment

گزارش مقدماتی شاخص اطمینان/ احساس مصرف کننده دانشگاه میشیگان

اهمیت خبر: متوسط

شاخص اطمینان مالی، شاخصی پیشرو برای ارزیابی هزینه های مصرف کننده است و برای سنجش اعتماد مصرف کننده به تولید ناخالص داخلی منتشر می شود. این شاخص که ماهانه توسط دانشگاه میشگان گزارش می شود مستقیماً با مصرف کنندگان خُرد در ارتباط  است. به عبارت دیگر این شاخص به عنوان درجه خوش بینی به وضعیت اقتصاد ایالات متحده تعریف شده است. نتیجه گزارش مشتق شده از نتایج نظرسنجی از 500 مصرف کننده است که از آنها خواسته میشود سطح نسبی شرایط اقتصادی فعلی و آینده را ارزیابی کنند.

دو نسخه مقدماتی و تجدید نظر شده از این گزارش با فاصله 15 روز منتشر میشود که تاثیر نسخه مقدماتی آن به خاطر انتشار زودتر، بیشتر است. اگر رقم واقعی از پیش بینی بالاتر باشد برای دلار آمریکا مثبت خواهد  بود.

 

    • دسته بندی: توضیح و تفسیر اخبار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *