تحلیل تکنیکال و فاندامنتال طلا

از آنجا که طلا جزو فلزات بسیار مهمی در سرمایه گذاری است و معامله گران بسیاری به معامله این فلز زرد رنگ می پردازند. مهم است که اطلاعات کافی برای معامله داشته باشند. قیمت طلا مانند ارزهای دیجیتال تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد و همین موضوع باعث زیاد شدن نوسان قیمت طلا می شود. بورس استریت برای اینکه کمکی به سرمایه گذاران طلا کرده باشد تحلیل تکنیکال و فاندامنتال طلا را در اختیار آن ها قرار می دهد. این تحلیل ها به صورت روزانه انجام می شود. شما با بررسی تحلیل های روزانه یا هفتگی مربوط به طلا می توانید تشخیص دهید قیمت طلا رو به افزایش است یا کاهش و اگر قصد معامله این فلز ارزشمند را دارید آگاهانه معامله انجام دهید.

تحلیل تکنیکال دقیق قیمت طلا

به عنوان بخشی از تجزیه و تحلیل قیمت طلای زنده، ابتدا باید به تحلیل تکنیکال تسلط داشته باشید تا ایده ای از روند این دارایی در بازار به دست آورید. اما، تعریف روند بازار یک تمرین پیچیده است که نیاز به تسلط  خوب بر شاخص های فنی  و تصاویر گرافیکی دارد. تشخیص یک روند قوی و پایدار به طور کلی به عنوان مبنایی برای معامله گران برای گرفتن موقعیت های خرید یا فروش یا به عنوان نقطه پایانی برای موقعیت های باز شده قبلی عمل می کند.
به عنوان مثال، نمودارهای سهام طلا برای تعیین روند فعلی که این دارایی در آن بوده و برای چه مدتی بوده است، و همچنین برای پیش بینی بهتر روند آینده با شناسایی شتاب روند فعلی یا برعکس، خطر معکوس شدن استفاده می شود.

تحلیل ها