تحلیل تکنیکال هفتگی

تحلیل تکنیکال هفتگی فارکس

نوسانات در بازار فارکس بر اساس رویدادهای سیاسی، اقتصادی و صنایع جهانی متغیر است. اشخاصی که قصد معامله در این بازار را دارند باید از این نوسانات و دلایل آن ها مطلع شوند. سایت بورس استریت به صورت ماهانه، هفتگی و روزانه نمودار این نوسانات را مورد تحلیل قرار داده و نتایج را در اختیار شما قرار می دهد. شما می‌توانید تحلیل‌های هفتگی را تحت عنوان تحلیل هفتگی فارکس در صفحه مشاهده نمایید. با دنبال کردن آموزش ها و تحلیل های فارکس احتمال موفقیت شما برای انجام معاملات و سرمایه گذاری در فارکس بیشتر می شود.

تحلیل تکنیکال

مزایای تحلیل تکنیکال هفتگی فارکس

یکی از مزایای تحلیل تکنیکال هفتگی این است که می توانید بازار فارکس را در کوتاه مدت مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و برای هفته پیش روی خود برنامه ریزی کرد و پیش بینی کنید که در هفته مورد نظر شما کدام یک از ارز ها قیمتی رو به رشد دارند و کدام یک از آن ها روندی نزولی دارند. بر اساس این پیش بینی راحت تر می توانید تصمیم بگیرید که برای خرید ارز اقدام کنید یا برای فروش. تحلیل تکنیکال بجز فارکس برای بازارهایی مانند سهام، صندوق های سرمایه گذاری، طلا، سکه و …. نیز مورد استفاده قرار می گیرد. اگر در هر کدام از این بازار ها فعالیت می کنید تحلیل هفتگی مربوط به آن بازار را بررسی کنید.

تحلیل تکنیکال هفتگی

درک نمودار تحلیل تکنیکال هفتگی

نمودارهای تحلیل تکنیکال هفتگی توسط تحلیلگران فنی برای سنجش روند بلندمدت یک دارایی خاص استفاده می شود. بسته به نوع نمودار که تحلیلگر برای استفاده انتخاب می کند، نمودار هفتگی می تواند از نظر ظاهری متفاوت باشد.

به عنوان مثال، نمودار خطی هفتگی ممکن است فقط شامل قیمت بسته شدن هفتگی باشد، در حالی که نمودار شمعدانی هفتگی باز، بالا، پایین و بسته هفته را نمایش می دهد. این ساختار نمودار برای ارائه یک دید بلندمدت از اوراق بهادار استفاده می شود زیرا شامل حرکت قیمت بسیار بیشتر از نمودار روز معادل روز است. اغلب می توان نمودارهای هفتگی را به نمایشگر معامله گر اضافه کرد و در مقایسه با نمودارهای روزانه و نمودارهای حجم استفاده کرد.

همه تحلیل های تکنیکال هفتگی